Contact Us

Do not hesitate to contact us to learn more about us and what we do, or if you simply would like to tell us what you think!

 

10 rue Louvois
75002 Paris
France

+49 151 4052 8822

positioning-business.jpg

Narzędzia

Narzędzia które używamy do budowy naszych produktów

Pomimo naszego zdecydowanie ukierunkowanego na biznes podejścia do budowy rozwiązań stosujemy głęboką wiedzę i umiejętności które, przeniesione na komponenty oprogramowania, pomagają zwiększyć efektywność i wydajność procesów.

Nasze narzędzia zostały utworzone całkowicie na bazie technologii open source jak Apache Tomcat, Cocoon i Java. Stąd korzystamy zarówno z licznej grupy deweloperów, którzy tworzyli i tworzą wysoce konkurencyjne oprogramowanie, jak i z naszych własnych umiejętności, znajomości dziedziny i pragmatyzmu.

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do odwiedzenia następujących linków:

LIEN LIEN został zaprojektowany do wykonywania zadań tradycyjnie związanych z EDI, lecz przy użyciu nowoczesnych możliwości internetu. LIEN jest próbą wykorzystania nieocenionego doświadczenia w pracy z klientem do rozwiązania kompleksowych zagadnień integracji b2b.

Struktura aplikacji Expertys Application Framework jest narzędziem obsługi użytkowników, ról i przepływów prac, używanym do zdefiniowania środowiska pracy dla aplikacji Web. Expertys używa tego narzędzia jako powłoki dla wszystkich aplikacji internetowych.